KDU-ČSL
Přihlásit se

Průvodce registrací a přihlášením do Moje KDU

Členové KDU-ČSL k úspěšné registraci potřebují:

a) mít vydán členský průkaz a znát jeho číslo,
b) mít v Evidenci KDU zadaný e-mail a vědět který,
c) obdržet výzvu k zaregistrování do Moje KDU.
 

REGISTRACE

 1. Nová registraceOtevřeme stránky www.kdu.cz a vpravo nahoře klikneme na tlačítko "Přihlásit se". Z rozevřené nabídky dále vybereme odkaz "Nová registrace".
  Zobrazí se dialog pro zadání čísla průkazu člena KDU-ČSL. 2. Nová registraceV dialogu pro zadání čísla průkazu člena KDU-ČSL zadejte číslo vašeho členského průkazu bez mezer, které se někdy při posílání mailem do čísla průkazu dostanou.
  Musí se jednat o nový členský průkaz, kde číslo průkazu je vždy desetimístné.
  Čísla průkazů z dříve vydávaných průkazů (knížečka) nelze pro registraci do Moje KDU použít. 3. Po ověření čísla průkazu, pokud člen se zadaným průkazem ještě nebude zaregistrován do Moje KDU, budete přepnuti na formulář, kde je nutné doplnit pole:
 4. Uživatelské jméno - vybereme si libovolné uživatelské jméno (doporučujeme bez mezer a bez diakritických znaků)
  Heslo - libovolné heslo
  Potvrzení hesla - znovu vypíšeme stejné heslo
  Bezpečnostní kód - z obrázku přepíšeme do pole bezpečnostní kód

  Dále zaškrtněte všechny výstupy, které chceme na e-mail dostávat.
  Nakonec potvrďte prohlášení o ochraně osobních údajů. Registrační formulář
  Poznámka: Jako emailová adresa je použita ta adresa, kterou máte v Evidenci členů KDU-ČSL. Chcete-li tuto adresu změnit, obraťte se na vaši místně příslušnou kancelář KDU-ČSL, kde změnu provedou v Evidenci KDU. Do Moje KDU se změněná emailová adresa pak dostane následnou synchronizací.

 5. Po kliknutí na tlačítko "Odeslat registraci" obdržíte na váš e-mail do několika minut potvrzení o úspěšné registraci. Tato zpráva bude obsahovat odkaz na aktivaci vaší registrace do Moje KDU a vaše heslo. Odkaz na aktivaci vaší registrace bude platný 24 hod.


 6. Ve vaší e-mailové schránce otevřete zprávu od KDU (otevřít ve formátu HTML) a klikněte na aktivační odkaz. Tímto krokem je vaše registrace do Moje KDU úspěšně provedena a aktivována.
  Nyní se již můžete přihlašovat běžným způsobem.

PŘIHLÁŠENÍ

 1. Vyplněný přihlašovací formulářOtevřeme stránky www.kdu.cz a vpravo nahoře klikneme na tlačítko "Přihlásit se". V přihlašovacím formuláři vyplňte vaše uživatelské jméno a heslo (zadané při registraci) a klikněte na tlačítko "Přihlásit".Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo problémy s registrací či s přihlašováním, napište na moje@kdu.cz. Nezapomeňte přitom uvést číslo vašeho průkazu člena KDU-ČSL a emailovou adresu, kterou chcete v Moje KDU používat.
Při problémech s registrací je vhodné rovnou poslat screenshot vyplněného registračního formuláře bezprostředně před tím, než kliknete na tlačítko Odeslat registraci.